Відгуки клієнтів
про нашу компанію
best marketing

Результати наших робіт

Ми стараємо зробити все, щоб отримати від наших клієнтів тільки найкращі рекомендації.
Отзывы-о-Бест-Маркетинг-Львов

Залишити свій відгук

Будемо вдячні, якщо Ви виділите кілька хвилин і залишите відгук про нашу компанію “Best Marketing”.

Відгуки про Best Marketing

Дуже дякуємо всім нашим клієнтам, які залишили такі чудові відгуки про нашу роботу. Ми вдячні і будемо далі тримати високу планку в онлайн рекламі.
Отзыв о маркетинговой компании

Василь Кохан

Уже кілька років співпраця з даною компанією, професійно підходять до кожного з проектів і враховують всі наші побажання. Працюємо по декількох напрямках Mind Game і Пейнтбольний клуб Б3. Ціни помірні відповідно до ринку, також діє система лояльності, якість відповідна.

 • Клуб Б3 & MindGame

Оксана Винницька

Рекомендую! Індивідуальний підхід до Клієнта-проактивность і професіоналізм в налаштуванні реклами. Працювали з просуванням бізнес-тренінгів! Задоволена результатами роботи.

 • Бізнес-тренер

Наталя Сидорович

Приємно співпрацювати з Best Marketing. Швидка і приємна комунікація, індивідуальний підхід. Чітко визначають і розуміють особливості цільової аудиторії.

 • Lovebook
Відгук-Ігор-Бачинський-Бест-Маркетинг

Ігор Бачинський

У Анатолія Малиновського замовив таргетинг-рекламу на послуги фітнес-тренера.
Було 24 цільових звернення за 4 дні за ціною 1.57 доларів.
Вдалося напрацювати 11 потенційних клієнтів, виходить майже 50%
Всім рекомендую рекламу в фейсбук і інстаграм, так як на даний момент це дуже ефективний інструмент, а допоможе грамотно її налаштувати – Анатолій Малиновський! Тому що там дуже багато нюансів і краще довірити це професіоналу!

 • Gazda ( Фітнес-тренер)
Відгук-Петро-Савич-про-Бест-Маркетинг

Петро Савич

Я хочу дати відгук моєму партнеру, колезі Анатолію Малиновському, з яким ми вже співпрацюємо кілька місяців і який за цей час дуже класно вибудував інтернет-маркетингові процеси, які я застосовую для власного бізнесу!

Анатолій в роботі, незважаючи на те, що він досить молодий, все дуже чітко організував і навіть ті моменти, які були незрозумілими мені, він чітко проаналізував і досяг очікуваного результату.

Я хочу охарактеризувати Анатолія, як досить цілеспрямованого, наполегливого, людини який може досягати результату, який потрібен замовнику.

Я рекомендую працювати з Анатолієм тим, хто хоче досягати своїх цілей за допомогою інструментів інтернет маркетингу.

 • Sales Marketing System
Отзивы Маріна-Дармінець-Бест Маркетинг

Марина Дарминець

Спасибо за крутой сайт, советую всем друзьям и всем нравится мой сайт, как будет возможность то снова закажу ваши услуги! Рекомендую всем.
 • Тату Мехенди

Олена Мельникова

Зовсім недавно зі мною трапився самий що ні на є результативний і продуктивний досвід співпраці з Best Marketing в особі Анатолія.

Налаштовували таргет в Instagram і Facebook, запропонована Анатолієм стратегія привела активну аудиторію і, як результат, – велика кількість продажів і замовлень.

Хочу відзначити так само саме спілкування і індивідуальний підхід, з Анатолієм приємно і легко спілкуватися, завжди відповість зрозуміло і розгорнуто на будь-яке питання, що стосується маркетингу і таргета зокрема.

Від щирого серця раджу Best Marketing, як компанію, яка неодмінно допоможе в найкоротші терміни досягти цілей за допомогою “робочих” і перевірених інструментів інтернет маркетингу.

 • Chiffon Creative Studio

Данило Шкарлат

Знайшов маркетингове агентство за рекомендаціями знайомих. В першу чергу звертаю увагу, як ставляться до клієнта. Після розмови мені приємно було почати з ними співпрацювати. Розробляли Лендінгем для івенту, а також налаштовували рекламу. Лендінгем зробили швидко. Потестів рекламу і заявка вийшла менш одного долар. Тому все супер))

 • Turbo NetWorking & Arlat Company
відгук-Олександр-і-Світлана-Попчук-про-Бест-Маркетинг

Олександр та Світлана Попчуки

У нашому оточенні є одна людина, завдяки якій наш Інфобізнес просувається вдвічі швидше і якісніше … Він – один з перших повірив в нас, закохався в наш продукт і запропонував свою допомогу !!!

Анатолій Малиновський, спасибі тобі за розробку сайту ciledosyagach.com.ua, рекламну підтримку, корисні поради, щодо розвитку в онлайн просторі, толерантність і гнучкість в нашій співпраці !!!

Якщо у вас є ідеї або проекти, або ви хочете змінити свій формат роботи на онлайн – вам точно до Анатолія Малиновського!

 • Ciledosyagach

Дмитро Івахнюк

Дуже раджу людям, які хочуть якісно, але не розуміють як це зробити 🙂 І ось тут на допомогу приходить Anatolii Malinovskyi. Безмежно вдячний за те, що швидко, якісно і точно все зроблено. Та ще й надані всі пояснення.

 • Кандидат в Народні Депутати

Марина

Рекомендую співпрацю з Best marketing! Індивідуальний підхід Високий рівень комунікації А головне результат співпраці Спасибі Успіху

 • SushiWOK
best marketing

Остання пропозиція!

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Упс ... Ви не встигли :(

3 дні тестової реклами в подарунок від маркетингового агентства Best Marketing

 • Facebook
 • Instagram
 • Target

Встигнете заповнити?